Site Loader

Emilia Szelest jako redaktor naczelna “Tygodnika Sanockiego”, doskonale znana jest wszystkim mieszkańcom rodzinnego Sanoka. Od urodzenia związana z tym miastem, doskonale wie o nim wszystko. Jako autorka opowiadań fanfiction zyskała ogromną popularność wśród czytelników w sieci. Jest wielką miłośniczką hokeja. To pisanie sprawia jej wielką przyjemność. Jej debiutancka powieść, którą można było już normalnie zakupić na rynku to “Ryzykowny wybór” (https://www.taniaksiazka.pl/ryzykowny-wybor-emilia-szelest-p-1370180.html). Teraz czas na “Ryzykowny wybór”, która na pewno pozostawi u czytelników wspaniałe emocje.

W świecie policji

Kobiety w policji nigdy nie mogą liczyć na taryfę ulgową. Wydaje się, że wobec nich oczekiwania są jeszcze większe. Na szczęście Weronika Kardasz sobie ze wszystkim poradziła i teraz jest podziwiana przez wszystkie osoby z jakimi współpracuje. Na co dzień pracuje w jednym z warszawskich wydziałów kryminalnych. Jak wiadomo Warszawa jest dużym miastem i tutaj nigdy nie można narzekać na nudę. Jej przełożeni wiedzą, że Weronika jest bardzo skuteczna. Przyszło jednak załamanie, ponieważ podczas jednej z akcji ginie partner kobiety. Traumatyczne przeżycie, ale kobieta nie może się podać, ponieważ ginie wpływowy polityk. Ktoś musi zająć się wyjaśnieniem całej sprawy. Pada na Weronikę. Tak oto poznajemy policjantkę, która w serii o Weronice Kardasz pokazuje, że lepiej z nią nie zadzierać. Swojego przyszłego narzeczonego policjantka poznaje w dość nietypowych okolicznościach. Cała saga cieszy się ogromną popularnością. Czas na jej finał.

Tom 5

“Ryzykowna gra” to piąty tom tej serii, będący jednocześnie wielkim finałem, który wprowadzi jeszcze większy zamęt w uczucia czytelników. Przemek – narzeczony Weroniki – zostaje porwany. Dla policjantki oznacza to jedno – krwawą zemstę. Nawet wtedy, kiedy na szali stawia nie tylko swoje życie, ale również całą karierę zawodową na której tak mocno jej zależało. Nie może jednak pogodzić się z tym, że Kordian tego dokonał. Chęć pomocy zgłasza Loki, który ma nadzieje, że dzięki temu uda mu się również odzyskać Ewę. Policjantka z kolei musi doprowadzić do zwolnienia Braci Perun. Tak, doskonale wie, że to dzięki niej Bracia są w więzieniu. Ale tylko oni będą zdawać sobie sprawę, jak można sprytnie i logicznie podejść Kordiana, który się niczego nie spodziewa. Czy ta misja samobójcza się powiedzie? Czy Weronika, Przemek, Bracia Perun wyjdą z tego całego? Tak, Kordian nie jest łatwym przeciwnikiem – nawet wtedy, kiedy wydaje się wszystkim, że działają z zaskoczenia.

Książka zdjęcie utworzone przez azerbaijan_stockers - pl.freepik.com

Post Author: Hubert