Site Loader

Czy po utracie wszystkiego, co wydaje się ważne, można raz jeszcze nauczyć się marzyć?

A kochać? “Dream again“, piąty tom serii “Begin again” odpowiada na te i inne pytania. Mona Kasten powraca z kolejną piękną powieścią!

Jude Livingston od zawsze marzyła o zostaniu aktorką, poświęciła dla niej wszystko, z resztą nie tylko ona, ale również jej rodzice. Dlatego, gdy przypadkiem jej szansa na przyszłość zostaje zaprzepaszczona, jest to dla niej ogromny cios prosto w serce. Nie mając pieniędzy ani planów, pełna wstydu, załamana dziewczyna wyjeżdża, by zamieszkać ze swoim bratem i jego przyjaciółmi w Woodshill. Tam napotyka się na Blake’a, jej pierwszą ogromną miłość, chłopaka, któremu złamała serce. Blake Andrews nagle stracił wszystko, najpierw ukochaną dziewczyną, która porzuciła go, aby spełniać swoje bajkowe marzenia w Los Angeles, po czym doznał kontuzji, która może zaprzepaścić jego karierę koszykarza, która stała się jego jedyną perspektywą, po tym jak został sam. Miejsce  pełnego pasji i miłości chłopaka, którego Jude dawniej znała, zajął miejsce złamany, a teraz również wściekły mężczyzna, który nigdy jej nie wybaczył. A teraz muszą żyć wspólnie pod jednym dachem. Oboje coś stracili, lecz teraz kiedy ich drogi ponownie się skrzyżowały, a silne emocje powróciły do życia, czy pozwolą sobie na uleczenie i pogrzebanie przeszłości? Czy ich miłość i marzenia dostaną kolejną szansę na spełnienie?

Dream again” to opowieść “drugiej szansy”, w której bohaterowie stają na skraju swojego życia, w momencie, w którym ich plany zupełnie lgną w gruzach, ich ścieżki ponownie się krzyżują, dając im szansę, by rozwiązać problemy, który ciążył im od dawna. Mona Kasten stworzyła historię pełną bólu, nieporozumień, miłości, w której mieszają się przeszłość i teraźniejszość, miłość i nienawiść, które są głównym elementem książki. Z każdą kolejną stroną wgłąb książki czytelnik przekonuje się, jak trudno się od niej oderwać, gdyż opowiada o błędach z przeszłości, wspomnieniach, uczuciach, ale również przebaczeniu, sobie i innych, uświadomieniu, co tak naprawdę jest ważne w życiu i na czym zależy nam najbardziej. To opowieść pełna namiętności tlących się w sercu przez długi czas, by wreszcie wybuchnąć ze zdwojoną siłą. To historia dwójki ludzi, którzy kochają się aż za bardzo, będąc blisko, a jednak pozostając rozdzieleni. Piękna i wzruszająca powieść o trudnej odpowiedzialności, płynnej linii między miłością a nienawiścią oraz skomplikowanej dynamice emocji.

Mona Kasten stworzyła serię o przyjaciołach, w której poświęciła każdemu z nich książkę o ich miłosnych perypetiach i osobistych problemach, a także lękach i namiętnościach, zapoczątkowaną przez “Begin again”, kolejne tytuły to “Trust again”, “Feel again” i “Hope again”, które się uzupełniają.

Restauracja zdjęcie utworzone przez azerbaijan_stockers - pl.freepik.com

Post Author: Hubert